Öğretmenler Günü Hediyesi

Ürünleri Sırala :

Öğretmenler Günü Hediyeleri

Bizlere öğrenmeyi yeri geldiğinde öğretmeyi öğreten insanların yeri hep kıymetlidir. Öğretmenlerimiz bizi büyüten, bizi biz yapan en önemli faktörlerdendir. Bizde önemleri büyük olduğu gibi onlara alacağımız hediyenin de kıymeti epey bir büyüktür. Öğretmenler günü için alınacak hediyeleri planlamaya başlayınca ilk aklımıza gelen çiçekler oluyordu. Fakat artık çiçeğin zirveden yavaş yavaş indiğini görmekteyiz. Yıllar boyunca çiçek aldığımız öğretmenlerimiz için artık solup, yitip giden bir hediyeden ziyade daha güzel hediyeler arayışına girdik. Öğretmenlerimiz açısından da durumun artık masanın çiçek dolduğunda çok heyecan getirici olmadığını düşünüyoruz. Tüm bu sebeplerden dolayı artık öğretmenler günü hediyeleri için yenilikçi ve çarpıcı seçeneklere geçmenin geleceğin insanlarına daha cezp edici hediyelerle sürpriz yapmanın onları daha mutlu edeceğine inanıyoruz. Sizin için geleceğin mimarlarına hayatlarını kolaylaştıracak, günlük hayatlarına eşlik edebilecek ve güzelleştirebilecek seçenekleri büyük bir hassasiyetle düzenledik. Öğretmenlerimize hediye almanın zamanı olmasa da, genellikle hediye almada kararsız kaldığımız 24 Kasım öğretmenler günü hediyeleri için listemize göz atabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılı öğrencileri ne kadar zorladıysa öğretmenlerimiz için de bir o kadar zorlu bir yıl oldu. Öğretmenlerin öğrencilerinden, öğrencilerin öğretmenlerinden ayrı kaldığı bir yılı geride bıraktık. Kimi zaman minik öğrencilerin yeni formattaki eğitim sistemi için adaptasyonunu sağlamak için daha fazla çaba verildi. Peki, bu zorlu yılın ardından öğretmenimizi mutlu etmek için çiçekte almayacaksak neler alabiliriz?  

Öğretmenlere Ne Alınır?


Akademik eğitimci, lise öğretmeni, ilkokul öğretmeni ya da anaokulu öğretmeni hangi dalda hangi branşta olursa olsun, tüm eğitimciler için 24 Kasım’ın anlamı büyüktür. Kuşkusuz ki bu önem dolu günde onlara en sevinecekleri hediyeleri vermek isteriz.

 • Kişiye özel bardaklar
 • Kahve fincan çeşitleri
 • Öğretmenler günü için çikolatalar / çikolata kutuları
 • Erkek öğretmenler için türk kahveleri, parfüm ve kokulu ürünler ve bir çok ürün çeşitleri
 • Kadın öğretmenler için el bakım kremleri, kolonyalar, parfümler, biblolar ve bir çok ürün çeşitleri
 • Fotoğraflı ürünler
 • Defter ya da ajanda seçenekleri
 • Öğretmenlere özel hazırlanabilecek sepetler
 • Kişisel bakım seçenekleri ile öğretmeninize uygun olan hediyeyi seçebilirsiniz. 

Aldığınız hediyelerin içerisine küçük notlar bırakarak hediyeyi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Alım işlemleri için ürünleri sepete ekleyip, satın al butonuna tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizi tercih etmenizi gerektirecek pek çok neden var. Bu nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Bunların ilki güvenilir olmamız ve kaliteli ürünlerimizin olmasıdır. Ürün yelpazemizi sürekli güncellerken, sizlerin ilgi duyduğu ürünlere yoğunlaşırken seçeneklerimizi daha da arttırmaktır.
 • Hedef noktamız müşteri memnuniyetidir. Bizlerle iletişime geçmeye çalışan müşterilerimizle en samimi ve en yalın halimizle kontak kurmaktayız. Tüm insanlık adına değerli olan, eğitime yol veren öğretmenlerimiz için seçtiğiniz hediyeler özen göstererek çok daha hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz.
 • Kesinlikle kaliteli ve uzun ömürlü ürünler kullanmaya, genel hatlarıyla her cüzdana uyum sağlayabilecek seçeneklerimiz ile, öğretmenlerimize özel seçeneklerimiz ile, hızlı ve geniş ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz.

Öğretmene Özel Hediye Kutuları

Öğretmenlere hediye almak aileye, dosta ya da sevgiliye hediye almaktan bir nebze daha zordur. Ne sevip ne sevmeyeceğine karar vermekte zorlanmak olası bir ihtimaldir. Arada kaldığınız durumlarda seçtiğiniz birkaç ürün ya da bizim seçtiğimiz belirli ürünlerin kombine haline getirildiği hediye kutularından birini seçebilirsiniz. Böylelikle hediyeyi verirken daha şık ve daha göz alıcı bir şekilde vermiş olabilirsiniz.

 

Yukarı Çık