Sıkça Sorulan Sorular

Üye olmadan sipariş verebilirmiyim?
  
Üye olmadan sipariş veremezsiniz 30 saniyede üye olup sipariş verebilirsiniz.
 
 Şifremi Unuttum Nasıl Öğrenebilirim?
 
Şifrenizin gönderilmesi için tıklayınız.
 
Üyeliğimi İptal Edebilirmiyim?
 
Üyelik İptal işlemleri için info@oneseviyo.com  mail adresine konu kısmına "Üyelik İptali Hakkında" yazarak boş mail göndermeniz gerekmektedir.
 
Telefon Üzerinden Sipariş Veriliyormu?
 
İnternet üzerinden alışveriş yapmakta zorlanan müşterilerimiz telefonda sipariş verebilirler. siparişte en kolay yol whatsapp hattımıza istediğiniz ürünü yazıp, müşteri temsilcilerimizin konuyla ilgilenmesini sağlamaktır.
 
Havale ve Eft ile ödeme yaptığınız alışverişlerde, siparişinizin gönderilmesi için önce havalenin veya eft nizin tarafımıza ulaşması gerekmektedir. Siparişiniz havale eft işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.
 
Siparişim Hangi Kargo Firması ile Gönderiliyor?
 
Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.
 
Siparişim Ne zaman Teslim Edilir?
 
Siparişinizin Kargoya Verilme süresi 1-3 iş günüdür.

Siparişlerinizin firmamızdan çıkıp size gelmesi sürecini kargo firması yönetmektedir. Kargo firması tarafından yaşanılabilecek aksaklıklara ne yazıkki müdahale edememekteyiz. Bu sebeple nadiren olsa; kargo sebebiyle siparişinizde gecikmeler olabilmektedir. 
 
Sipariş ve sitemizle ilgili hertürlü sorularınızı buradan iletebilirsiniz
 
Ürün Kalitesine nasıl güvenebilirim? 
 
Pazarlama Stratejimzin gereği olarak; müşterilerimize kalite problemi yaratabilecek ürünleri web sitemizde sergilememekteyiz. 
 
Yıllar boyunca hediye kutu ve hediyelik eşya sektöründe varolmamızın en büyük sebeplerinden biri de budur.
 
Ürünler hakkında detaylı bilgiyi nasıl alabilirim?
 
Web sitemizde ve reklamlarımızda belirttiğimiz tüm iletişim yollarından (whatsapp, telefon, mail veya firmamızı ziyaret) ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 
Teslimat ve İade?
 
Ürünlerimizi gönderirken Yurtiçi Kargo firması ile çalışmaktayız. Paketi yırtık veya açılmış kargoları lütfen kabul etmeyiniz. Kurye paketi teslim ettiği sırada paketin içeriğini, herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasarlı ürünleri kabul etmeyip kuryeye tutanak tutturunuz.

Kargo masrafları satın alma ve iade süreçlerinde firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda dahi firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcının ürünü geç teslim almasından veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden firmamız sorumlu değildir.

Bazı paketlerimiz içerisinde doğal ve el yapımı ürünler bulunmaktadır. Paketten çıkan ürün ile fotoğrafı arasında renk ve doku farklılıkları bulunabileceğini lütfen unutmayınız.
Yukarı Çık